How Can We Help?

ساحل دسارو | جاذبه گردشگری مالزی

دسارو یکی از جدیدترین مقاصد گردشگری در کشور مالزی برای گردشگران آن به شمار می‌آید.

دسارو در 100 کیلومتری جزیره جوهور بهرو واقع شده و سواحل پاک، زمین های عالی گلف و جاذبه های بی همتای آن این ناحیه را به یک مقصد بسیار پرطرفدار تبدیل کرده است.

زمیت گلف دسارو شامل 18 سوراخ بازی گلف منظره بی نظیری از دریای چین جنوبی به مراجعینش مبدهد.

دسارو در کنار دریا و در نزدیک به جوهر مالزی بوده و مکان مناسبی برای تعطیلات خانوادگی و تور مالزی می باشد.

گردشگری کشاورزی، گردشگری تفریحی و گردشگری سواحل از انواع گردشگری به شمار می‌آیند که در دسارو بسیار رایج است.

ساحل دسارو

شهرت دسارو

دسارو در ایالت جوهور مالزی بیشتر به عنوان یک منطقه ساحلی و تفریحی شهرت دارد، اما از آنجا که درختان کازارینا در امتداد سواحل سر به فلک کشیده اند، این منطقه نیز با نام سرزمین کازارینا نیز شناخته می شود.

زیبایی طبیعی جنگل، همراه با مناظر دریای چین جنوبی، بدون شک این منطقه را به یک مقصد هیجان انگیز برای مسافران تور مالزی تبدیل کرده است که گردشگران را از دور و نزدیک به سمت خود جذب می کند.

از جاذبه های دسارو می توان ساحل دسارو، موزه دهکده ماهیگیری در تانجونگ بالو، مرزعه میوه دسارو و شانس تماشای کرم های شب تاب در رود لبام را نام برد.

زمین گلف دسارو مالزی

تفریحات و سرگرمیهای رایج

آب های این منطقه مناسب شنا، اسکی روی آب، کانو سواری و دریانوردی با نوعی کلک سبک یا کاتاماران می باشد.

از دیگر تفریحات و سرگرمی های رایج این منطقه در مالزی می توانیم به یاد گرفتن پرواز با هواپیماهای فوق سبک و یا شرکت در مسابقات اتومبیل سواری یا فعالیت های دیگر از قبیل اسب سواری، پیاده روی در جنگل و تیراندازی با تیر و کمان و ماجراجویی خارج از جاده در این جزیره اشاره کرد.

دسارو برای ورزش آبی بی نظیر می باشد.

دسارو

معرفی ساحل دسارو

سواحل دسارو جزء بهترین سواحل در جزیره جوهور به شمار می آیند. بسیاری از بازدیدکنندگانی که به شهر خود بازمی گردند معتقدند که باید منظره سواحل شنی و سفید این منطقه را از نزدیک مشاهده کرد.

این سواحل که 25 کیلومتر طول دارند، تمیز و پوشیده از درختان کازارینو است که بعنوان گوهری درخشان در این منطقه رخ نمایی می کند.

در اینجا، بازدیدکنندگان می توانند از فعالیت های بسیار سرگرم کننده از قبیل ماهیگیری، قایقرانی، شنا، پیاده روی و سایر فعالیت ها در فضای آزاد لذت ببرند.

از این فرصت استفاده کنید و در حالیکه به صدای تلاطم موج ها گوش می دهید و از نسیم خنک ساحل لذت می برید، به استراحت بپردازید یا زیر آفتاب برنزه شوید.

بدبوترین و خوشمزه ترین میوه جهان در مالزی میوه دوریان در دسارو

مرزعه میوه دسارو مالزی

مزرعه میوه دسارو در زمینی به مساحت 100 آکر واقع شده است. بازدیدکنندگان در این مزرعه با میوه های گرمسیری منطقه مالزی آشنا می شوند.

بازدید از بیش از 100 نوع میوه گرمسیری، 10 گونه گیاه مختلف، یک باغ وحش حیوانات اهلی، حوضچه ماهی کوی و سایر جاذبه ها در اینجا تجربه بی نظیری را برای تمام خانواده در تور مالزی به ارمغان می آورد.

نحوه انتخاب میوه های خوب را بیاموزید، و میوه های محلی را از قبیل جک فروت، پرتقال، واتر گاوا، ساپادیل، و البته سلطان میوه ها – نارگیل امتحان کنید. حتی می توانید میوه های مورد علاقه خود را بعنوان سوغاتی دسارو خریداری کنید.

به دلیل نگهداری مناسب از مرزعه میوه دسارو، این مرزعه در سال 2006 به عنوان بهترین محل گردشگری کشاورزی در مالزی برنده جوایز ویژه Malaysia Agriculture، Horticulture و Agro-Tourism) MAHA) شده است.

موسسه تحقیقات و توسعه کشاورزی مالزی (MARDI) نیز تورها و بسته‌های گردشگری توریسم را به مزرعه میوه دسارو در ایالت جوهور ارائه می‌دهد.

اصلا جای هیچ تعجب نیست که گردشگران از سراسر دنیا به این منطقه سفر می کنند و از این مزرعه دیدن می کنند.

مدت زمان مناسب برای اقامت

گردشگران در دسارو معمولا با یک تور نیم روزی به این منطقه سفر می کنند، یا با ثبت نام در تورهای موجود با یک یا دو شب اقامت تعطیلات خود را در این مکان سپری می کنند.

هتل، تفرجگاه و کلبه های ییلاقی بسیاری در این منطقه واقع شده اند تا اقامت را برای شما ساده و راحت کنند.

امکانات اقامتی اینجا شامل هتل ها ، ویلاهای ارزان قیمت، خوابکاه ها و مناطق کمپ می باشد.

دسترسی زمینی به دسارو با وسایل حمل و نقل عمومی از جوهر باهرو، کوتیاتینگی و یا تانجونگ بلانگکور قابل فراهم می باشد و همچنین می توانید از کوالالامپور با اتوبوس خود را به سواحل زیبای دسارو برسانید.

دسترسی دریایی نیز از نقطه چانگی در سنگاپور به تانونک بلانگکور نیز محیا است.

بالا