How Can We Help?

معرفی برنامه های کاربردی در سفر

با نصب این برنامه ها که در ادامه به شما معرفی می کنیم تلفن همراه خود را به ابزاری کاملا جامع و مفید در سفر تبدیل کنید. شما با کمک این اپلیکیشن ها کاملا در یک کشور ثالث کاملا بی نیاز خواهید بود.

خوذ را در گذشه ای نه چندان دور تقریبا 10 الی 15 سال قبل تصور کنید. اغلب مردم آدرس ایمیل نداشتند، چیزی به اسم دوربین دیجیتال فراگیر نشده بود، دسترسی همه به GPS و تلفن همراه وجود نداشت! فکر کنید چطور با این سرعت همه موارد فوق امروزه در تلفن همراه هوشمند شما به بکجا در گوشی موبایلتان جمع آوری شده اند؟

در ادامه این مقاله در سایت چکاوک تراول قضد داریم به معرفی پرکاربردترین اپلیکیشن های در رابطه با سفر بپردازیم که شما را در زمینه مسیریابی و حمل و نقل، اسکان، امور مالی، ارتباطات و … بیشترین کاربرد را در هر نقطه از دنیا برایتان دارد معرفی کنیم.

معرفی بهترین برنامه های مسیریابی و حمل و نقل در سفر

 

نقد و بررسی اپلیکیشن rome2rio برنامه Rome2rio

اگر می خواهید تمام گزینه های حمل و نقل بین دو نقطه را با تمام جزئیات آن بدانید (هر چیزی که فکرش را کنید مثلا اتوبوس، قطار، تاکسی، پیاده، مترو، هواپیما و کشتی و …) این اپلیکیشن تلفن همراه بهترین پشنهاد برای شماست.

شما می توانید قیمت جابجایی تمامی موارد ذکر شده را در آن بیابید و بهترین و مقرون به صرفه ترین آنها با توجه به مدت زمانی صفر برای خود انتخاب کنید.

این برنامه در سرویس اپلیکیشن های گوگل بیش از 500 هزار دانلود داشته و کاربران بابت امکاناتش امتیاز 4.0 داده اند.

نقد و بررسی اپلیکیشن uber

برنامه UBER

سرویس تاکسی اینترنتی بین المللی شهری و بین شهری که در اکثر شهرها و کشورهای دنیا قابل دسترس است. با اپلیکیشن UBER کمتر از 10 دقیقه راننده خود را به شما پس از ثبت سفارش می رساند.

قیمت مناسب آن نسبت به تاکسی های شهری از مزیت UBER می باشد.

این برنامه در سرویس اپلیکیشن های گوگل بیش از 100 میلیون دانلود داشته و کاربران بابت امکاناتش امتیاز 4.2 داده اند.

نقد و بررسی اپلیکیشن MAPS.ME

برنامه MAPS.ME

بزرگترین حسن این برنامه نقشه و مسیر یابی آفلاین بودن آن است. بطوری که شما برای دستری به نقشه نیاز به انصال به اینترنت ندارید. البه باید قبل از سقر و استفاده از آن شهر مورد نظر را در آن دانلود گرده باشید.

این برنامه در سرویس اپلیکیشن های گوگل بیش از 50 میلیون دانلود داشته و کاربران بابت امکاناتش امتیاز 4.5 داده اند.

نقد و بررسی برنامه Google maps

برنامه Google Maps

یکی از معروفترین و کامل ترین برنامه های نقشه می باشد که اطلاعاتی نظیر مکان های اطراف شما، فاصله ی بین دو نقطه را به همراه مسیریابی و اعلام مدت زمان سفر به همراه پیشنهاد سفر با (پیاده، دوچرخه و موتور، وسیله نقلیه را با اتوبوس مترو به شما می دهد

این برنامه در سرویس اپلیکیشن های گوگل بیش از 5 مییاردن دانلود داشته و کاربران بابت امکاناتش امتیاز 4.3 داده اند.

نقد و بررسی aroundme

برنامه AroundMe

اگر بخواهید بدانید که در اطراف شما در هر نقطه ای چه خبر است بهترین گزنه برای شما اپلیکیشن AroundMe است. این برنامه اطلاعات نزدیک ترین بانک، هتل، پمپ بنزین و ده ها مکان پر کاربرد به شما نمایش می دهد.

این برنامه در سرویس اپلیکیشن های گوگل بیش از 1 میلیون دانلود داشته و کاربران بابت امکاناتش امتیاز 4.1 داده اند.

معرفی بهترین برنامه های برقراری ارتباط کاربردی در سفر

برنامه واتس اپ اپلیکیشن مکالمه

Whatsapp و SKYPE

کمتر کسی هست که تلفن همراه هوشمند نداشته باشد و برنامه های تماس صوتی و تصویری و مکالمه رایگان Whatsapp و SKYPE را نشناسد. در سفرهای خارجی زمانی که به سرویس WiFi رایگان متصل می شوید می توانید با استفاده از این اپلیکیشن ها به دوستان و آشناسان خود در کشورتان به راحتی آب خوردن و کیفیت بالا ارتباط برقرار کنید.

این برنامه ها در سرویس اپلیکیشن های گوگل بیش از 1 ملیارد دانلود داشته و کاربران بابت امکاناتش به ترتیب امتیاز 4.4 و 4.1 داده اند.

برنامه مکالمه رایگان اینترنتی اسکایپ

بهترین اپلیکیشن های اقامت و رزرو هتل

برنامه ها و سرویس های اقامت و رزرواسیون عبارتند از Booking.com، Hostel World، AIRBNB، COUCHSURFING  که با کمک آنها مشکل هرگونه اقامت را در هر نقطه برای خود حل کنید.

اپلیکیشن های مفید دیگر

در ادامه لیستی از برنامه های دیگر و مفیدی که در سفر به کمک شما می آیند را برایتان نام می بریم:

  • BRAVOLOL: برنامه آموزش زبان و ترجمه و اصطلاحات پرکاربرد در سفر
  • GOOGLE TRANSLATE: ترجمه آنلاین به اگثر زبانهای دنیا
  • XE CURRENCY: تبدیل واحد های پول
  • WORLD CLOCK: نمایش ساعت و زمان در مکانهای مختلف دنیا

بالا