How Can We Help?

ماساژ تایلندی | جاذبه گردشگری تایلند

اگر قصد سفر به تایلند را دارید حتما ماساژ تایلندی هم را به لیست سرگرمی هایی که قرار است در این کشور تجربه کنید اضافه کرده که بسیار لذت بخش است.

انواع ماساژ تایلندی عبارتند از:

  • تای ماساژ(ماساژ تایلندی)
  • فوت ماساژ(ماساژ پا)
  • اویل ماساژ (ماساژ با روغن)
  • فیس ماساژ یا ماساژ صورت
  • فیش ماساژ(ماساژ با ماهی)
  • بادی ماساژ(ماساژ با بدن)

انواع ماساژ تایلندی تای ماساژ فوت ماساژ اویل ماساژ فیس ماساژ کارپو

در تایلند یکی از چیزهایی که نظر هرکسی را به خودش جلب می کند، مراکز ماساژ می باشد که به تعداد خیلی زیادی در هر نقطه از شهری که باشید به چشم میخورند.

وقتی شما برای ماساژ به یکی از مراکز فوق می روید توجه داشته باشید که ماسور (فردی که ماساژ میدهد) نور اتاق را کم می کند تا شما بیشترین لذت را از ماساژ تایلندی ببرید.

تای ماساژ به این شرح است که قبل از اینکه وارد اتاق ماساژ شوید، ماساژورتان پاهایتان را در لگنی از آب و گل های معطر می شوید. بعد شما را به اتاقی راهنمایی می کند که در آن یک دست لباس راحتی شامل پیراهن و شلوار موجود است و شما باید آن را بر تن کنید سپس ماساژور می آید و نور اتاق رو کم می کند و شروع به انجام فرایند ماساژ می کند. کار را از کف پاهایتان شروع می کند سپس به رو و بعد پشت ران ها را ماساژ می دهد، بعد به سراغ کمر، گردن و سر شما میرود و در نهایت با حرکات کششی کارش را تمام می کند. این کارها یک ساعتی بطول میکشد و تمام خستگی را از شما می گیرد. قیمت ماساژ تایلندی در بانکوک چیزی حدود ۳۵۰ بات است. در پاتایا و پوکت ۲۰۰ به بات نیز میرسد و البته در مراکز درجه یکممکن است هزینه فوق تا ۴۰۰ بات هم برسد.

فوت ماساژ پا

فوت ماساژ ماساژی است که در طول یک ساعت ماساژور فقط پاها را تا زیر زانو ماساژ می دهد. در این مدت زمان حتی تک تک انگشتان پا را هم بی نصیب نمی شوند و در آخر هم در عرض ۳ یا ۴ دقیقه پشتتان رو ماساژ می دهند. معمولا قیمت این ماساژ با قیمت تای ماساژ یکی است.

اویل ماساژ ماساژی است که بدن شما را با روغن های مخصوص چرب می کنند و دستشان را روی بدن لغزنده شما با قدرت سر می دهند.

فیس ماساژ هم در برخی مراکز انجام می شود و در آن ماساژ صورت و سر را برایتان انجام می دهند.

انواع ماساژ تایلندی تای ماساژ فوت ماساژ اویل ماساژ فیس ماساژ کارپو

اما باید بدانید که در تایلند ماساژهای دیگری هم وجود دارد. مثلا تای ماساژ همراه با “کارپو”. کارپو همانند بغچه می ماند که شبیه حبه سیر پوشیده شده و درونش را از گیاهانی خوش عطر و احتمالا دارویی پر کرده اند. بعد از حدود ۵۰ دقیقه تای ماساژ نوبت به کارپو می رسد و آن را چند بار داغ می کنند و به پشت آدم می زنند. گرمای کارپو حالت عجیبی را در آدم به وجود می آورد و بسیار لذت بخش است. قیمت تای ماساژ با کارپو در بانکوک ۵۵۰ بات است.

بالا