How Can We Help?

سی آکواریوم | جاذبه گردشگری سنگاپور

سی آکواریوم S.E.A. Aquarium مجموعه ای بزرگ از 50.000 موجود آبی دریایی هست که شهر سنگاپور واقع شده است. سی آکواریوم از بخش های مجزا از این مجموعه 50.000 موجود آبی نگهداری می کند تا تعجب و حیرت هر بازدید کننده ای را جذب این همه شگفتی در زیر آب کند.

تنوع گونه های موجود در این مجموعه چیزی حدود 1000 نوع است که در فضای هشت هکتاری و در بخش های مجزا نگهداری می شوند. چیزی که بیشتر از همه هیجان بازدید کنندگان این آکواریوم به خودش جلب کرده گونه های خطرناک کوسه های آن است بیش از 200 عدد کوسه در این بخش شنا می کنند که اگر شجاعت لازم را داشته باشید با پوشیدن لباس غواصی مخصوص داخل مخزن آب آنها شوید تا از نزدیک با آن‌ها شنا کنید.

بخش های سی آکواریوم S.E.A. Aquarium جاذبه گردشگری اندونزی

بخش های سی آکواریوم S.E.A. Aquarium

در این آکواریوم  زندگی دریایی به 10 بخش اصلی تقسیم و در بیش از 50 زیستگاه گروه بندی شده است که نام معروفترین آنها در زیر برایتان آورده ایم و با دیدن از این بخش ها می توانید دانش خود را از زیستگاه دریایی تقویت کنید

خلیج بنگال
تنگه مالاکا و دریای اندام
دریاچه های بزرگ آفریقای شرقی
جامعه زیر آب در صخره های مرجانی
زندگی دریایی سرد در زیستگاه های آب سرد
اقیانوس و اقیانوس روباز
دریای هند و دریای عمان
دریای سرخ
دریای چین
دریای کوسه

بخش اقیانوس نام دارد که یک آکواریوم پرطرفدار در میان گردشگران است سی آکواریوم

یکی دیگر از تاثیرگذارترین بخش های سی آکواریوم (اقیانوس) نام دارد که یک آکواریوم پرطرفدار در میان گردشگران است که به شما حس غرق شدن در گف اقیانوس را می دهد. دومین بخش جذاب این آکواریوم تونل زیر آبی سی‌متری آن است. در این تونل در S.E.A. Aquarium گاه انسان خود حس می کند که یک موجود دریایی و یا بخشی از اقیانوس می باشد و در آخر که محبوب‌ترین بخش این مجموعه برای کودکان است آکواریوم‌های روباز آن است. در این قسمت تمامی بازدید‌کنندگان می‌‌توانند با دست یا انگشت خود ماهی‌های مختلف و البته بی‌‌خطر را لمس کنند.

بازدیدتان از سی آکواریوم سنگاپور را با رفتن به موزه‌ی دریایی و تئاتر تایفون Typhoon Theatre به اتمام برسانید. در این موزه می‌توانید از مجسمه‌های مومی شخصیت‌های تاریخی دیدن کنید. در تئاتر تایفون نیز صحنه‌ی گرفتار شدن کشتی ها در طوفان و غرق شدن آنها را برایتان شبیه‌سازی می‌کنند.

شنا و غواصی در کنار کوسه ها در سی آکواریوم اندونزی

یادتان باشد که توضیحات راهنماهای غواص‌ و غذا دادن به این حیوانات در سی آکواریوم S.E.A. Aquarium معمولاً عصرها انجام می‌شود. بنابراین بهتر است قبل از حرکت به این مجموعه ساعت آن را بپرسید و با اطلاع قبلی به آنجا بروید تا بتوانید در بهترین زمان در این مکان حاضر شوید. علاوه بر آن می‌توانید از سوغاتی فروشی‌های داخل این آکواریوم، برای خود با دوستانتان نیز یادگاری بخرید.

بالا