How Can We Help?

سواحل چراتینگ | جاذبه گردشگری مالزی

چراتینگ مالزی ( Cherating ) را بابت تخم گذاری لاکپشت ها در سواحلش که به‌عنوان یکی از معروف‌ترین سواحل در خط ساحلی شرقی شبه‌جزیره مالزی شناخته می شود.

چراتینگ را باید زیباترین نقاط ساحلی در شرق شبه جزیره مالزی دانست که با آب های آرام و شفاف احاطه شده است که جذابترین سواحل مناطق تفریحی در کشور مالزی برای مسافران تور مالزی تبدیل کرده است.

این محل زیبا در ۴۷ کیلومتری شمال پایتخت پهانگ در شهر کوآنتان واقع شده و یکی از معروف ترین کلوپ های جهان Club Med را در خود جای داده است.

جزیره چراتینگ مقصدی ایده آل برای انجام ورزش ها و تفریحات آبی نظیر قایقرانی کاتامان، غواصی و قایق سواری است که تجربه ای جذاب و متفاوت را برای شما رقم می زند.

جزیره چراتینگ آب و هوای بی نظیری دارد و همین امر آن را به مکانی مناسب برای موج سواری و پرواز با کایت تبدیل کرده است. البته اگر می خواهید شیفته ی زیبایی های بی حد و حصر جزیره چراتینگ شوید؛ کافیست یک دوچرخه اجاره کنید و دورتادور جزیره را رکاب بزنید!

چراتینگ شبیه یک هاوایی کوچک آسیایی است و طیف وسیعی از ورزش های آبی را میتوان در این ساحل زیبا و سفید تجربه کرد. البته بهترین زمان برای موج سواری در این منطقه از نوامبر تا دسامبر است، علاوه بر آن تفریحات آبی دیگری هم در این ساحل آرام در انتظار گردشگران است.

در اطراف ساحل رستوران های کوچ و بزرگی را خواهید دید که انواع محصولات محلی و سوغاتی های زیبا و ارزان قیمت را به فروش می رسانند. همچنین این رستوران ها محل مناسبی برای صرف انواع غذاهای بومی و آشنایی با سبک زندگی مردمان این جزیره است. به شما پیشنهاد می کنیم فرصت خرید سوغاتی های مالزی از بازارهای محلی جزیره چراتینگ را از دست ندهید!

حتما فضای روستایی در دهکده چراتیگ را تجربه کنید و سوغاتی های دست ساز را خرید کنید

معرفی ساحل چندور چراتینگ 

اگر در جستجوی ساحلی آرام و زیبا هستید؛ از ساحل چندور غافل نمانید. این ساحل خلوت تنها چند دقیقه با روستای چراتینگ فاصله دارد و اگر در فصل مناسب سفر کنید.

می توانید لاک پشت های تازه از تخم درآمده را تماشا کنید. در طول تخم گذاری لاک پشت ها به ساحل می آیند تا بر روی تخم های خود بنشینند.

معرفی ساحل تلوک چمپداک و بالوک چراتینگ 

در نزدیکی شهر کوانتاننیز مسافران تور مالزی، سواحل بی نظیری با نام تلوک چمپداک و بالوک قرار گرفته که دارای آب و هوایی بی نظیر و شرایط مساعد جوی است. این سواحل با شرایط مناسب جوی و دریا ورزش ها و تفریحات آبی بسیاری را برای گردشگران فراهم نموده است. بی شک تفریحاتی همچون قایقرانی، موج سواری و اسکی بر روی آب تجربه ای جذاب برای شما خواهد بود. ساحل بصره نیز تنها ده دقیقه از کوانتان فاصله دارد و محلی عالی برای ماهیگیری ماهیان عجیب و غریب می باشد!

بالا