How Can We Help?

رزرو هتل اروپا

در زمانهای قدیم افراد معمولا قبل از سفر نمی توانستند برای اقامت خود در مقاصد بین راه اقدام به رزرو هتل کنند. اما امروزه راه های بسیاری برای رزرو محل اقامت در هر نقطه از دنیا بسیار آسان شده و اگر قصد داشته باشید به بکی از کشورهای اروپایی سفر کنید قبل از حرکت اقدام به رزرو هتل اروپا در یکی از کشور ها می کنید.

از مزایای این کار شفافیت در ارایه خدمات در خدمات هتل و مسافرخانه مورد نطر می باشد که مسافر با اطمینان خاطر از رزرو محل استراحت و اقامت خود قبل از رسیدن را دارد. براحتی می توانید با مراجعه به آژانس خدمات مسافری چکاوک آسمان آبی و داشتن انتخاب های بسیار برای رزرو هتل در اروپا در هر شهری اقدام نمیایید.

ارسال درخواست رزرو هتل اروپا

معمولا با وب سایت خود هتل براحتی می توانید برای خود اتاق رزرو کنید و بزرگترین ایراد وارده به این روش تنوع بالای فرم های درخواست رزرو تعبیه شده و حداقل داشتن تسلط کافی به زبان انگلیسی می باشد و مزیت این روش نیز ثبت سفارش با نرخ واقعی و رسمی آن هتل می باشد.

در ازسال ایمیل درخواست خود برای رزرو هتل از مواردی که از آنها دوست دارید لذت ببرید را اعلام کنید و در فرم مربوطه درمورد اطلاعات مورد نیاز هتل برای سرویس دهی بهتر به خودتان را بدرستی تکمیل نمایید. مثلا تعداد اتاق یا اتاقهایی که می خواهید رزرو کنید را به همراه تعداد شبهای که قصد استراحت در آنجا را دارید را در کنار ساعت ورود و خروج خود بصورت روز / ماه / سال اعلام نمایید.

می توانید درخواست های ویژه ی خود را تحت عنوان تخت دو نفره در مقابل دو تخت تک نفره منظره پنجره که مثلا رو به دریا باشد یا رو به جنگل در بعضی از مناطق را بنویسید.

به قوانین مربوط به فضاهای عمومی هتل توجه کنید. تقریبا در تمامی هتل های اروپایی می توانید از سرویس رستوران آن استفاده کنید و در برخی از کشورها مانند آلمان، یونان، اسپانیا، ایرلند و بریتانیاهتل ها دارای یک یا دو طبقه طبقه مشخص شده برای مسافرانی که قصد کشیدن سیگار را دارند را پیشبینی کرده اند، هر چند قوانین مشترکی دارند که مسافران در لابی ها و سالن ها و فضای رستوران سیگار کشیدن ممنوع است.

 

ارسال درخواست رزرو هتل پیگیری و چک کردن آخرین وضعیت رزرو اتاق لغو رزرو هتل

تایید رزرو را دریافت کنید

هنگامی که به یک مهمانخانه یا هتل  درخواست رزور یک اتاقرا ارسال می کنید پاسخی که برای شما ارسال میشود شامل نرخ های موجود برای هتل مربوطه می باشد که شما باید به در جواب اعلام کنید که کدام اتاق را می خواهید. سپس شما را به مرحله پرداخت هدایت می کنند که باید طبق موارد امنیتی و بررسی صحت درگاه پرداخت اطلاعات پرداختی کارت خود را در فرم مربوطه وارد نمایید تا پرداخت رزرو هتل اروپا شما انجام بپذیرد.

سپس هتل پس از بررسی و اختصاص اتاق مربوسه در زمان مشخص به شما در ایمیلی اطمینان می دهد که اطاق شما رزرو شده است.

نکته: ممکن است این فرایند در هر هتل بابت رزرو هتل اروپا متفاوت باشد.

هنگامی که یک تأیید نهایی را از هتل دریافت کرده اید ایمیل را نگه دارید. با این سند به راحتی می توانید اتاق رزرو شده خود را جزئیات درخواست را در زمان مراجعه به هتل پیگیری نمایید. بهتر است یک نسخه چاپی از هر مرجله ای که هتل انجام آن را تأیید کرده را به همراه داشته باشید.

 

پیگیری و چک کردن آخرین وضعیت رزرو اتاق

همیشه چند روز قبل از سفر خود با ارسال ایمیل پیگیری به هتل برای تأیید رزرو اتاق خود مجددا تماس برقرار کنید. این ترفند ساده به شما وقت و زمان این را میدهد که در صورت رخ دادن اشتباهی در فرایند رزرو هتل آن را اصلاح نمایید

 

لغو رزرو هتل اروپا

اگر قصد تغییر و یا لغو رزرو هتل را دارید حتما هتل مذکور را در جریان مورد رخ داده قرار بدهید از هزینه های مازاد جلوگیری نمایید.

هشدار: سیاست های لغو اتاق در هتلها متفاوت است ولی این نکته را فراموش نکیند که اگر شما در مدت زمان نزدیکی به زمان رزرو شده خود اتاق خود را لغو کنید ممکن است بخشی از سپرده خود را از دست بدهید که این هزینه حتی تا یک شب و  حتی کل زمان اقامت را در بر خواهد گرفت. اگز هم در زمان تخفیف اتاق را اجاره کرده باشید هم این سیاست از طرف هتل با شدت بیشتری اجرا خواهد شد.

بالا