How Can We Help?

راهنمای سفر به ویتنام

ویتنام کشوری در جنوب شرقی آسیا و در مجاورت دریای چین می باشد.  دیدن جنگل های انبوه، طبیعت سبز و کاملا بکر، معابد خیره کننده، شهرهای پر جمعیت با جمب و جوش جذاب در کنار مراکز خرید محلی، موزه ها و مکان های تاریخی با فرهنگ های مختلف در کنار پرده برداری از اسرار جنگ ویتنام و اقامت در استراحت در اقامتگاههای لوکس تعطیلاتی ماندگار برای شما در سفر به ویتنام به همراه خواهد داشت.

زبان رایج مردم کشور ویتنامی است که از الفبای چینی تبعیت می کند و واحد پول ویتنام دونگ می باشد. دین نیمی از جمعیت ویتنام دین محلی خود آنهاست و مابقی بودایی مسیحی و جزء دیگر ادیان هستند.

ویتنانم آب و هوایی استوایی دارد و میانگین درجه هوا معمولا ۲۳ درجه است.

نمایی از آسمان خراش ها و برج های شهر هو شی مینه ویتنام

شهر هو شی مینه:

در جنوب کشور است و نام این  این شهر برگرفته از اسم رهبر انقلابی ویتنام هو شی مین می باشد و نام دیگر آن سایگون است. شهر هو شی مینه با جمعیتی حدود ۱۰ میلیون نفر پر ازدحام ترین شهر کشور است.

معروفیت این شهر به این خاطر است که میراث‌دار جنگ ویتنام با امریکا میباشد. جنگل های این منطقه محل اصلی جنگ بین دو کشور بوده و می توان در آن تونل های تو در تو، تله های جنگی و آثار به جا مانده از بمباران منطقه با ابزار و ادوات جنگی را مشاهده کرد.

پایتخت ویتنام شهر هانوی

پایتخت ویتنام شهر هانوی

هانوی پایتخت کشور بوده و در ناحیه شمالی می باشد و با جمعیتی در حدود هفت و نیم میلیون نفر دومین شهر پر ازدحام بحساب می آید.

از منظر توریستی هانوی را پاریس شرق می شناسند و یکی از ۱۰ مقصد اصلی گردشگران در سال ۲۰۱۴ بوده است.

سالن های مدرن و قدیمی سینما موزه ها و رستوران های مختلف با رقص محلی و مراکز خرید فراوان از جاذبه های اصلی شهر محسوب می شوند.

تولید کنندگان مطرح به دلیل پایین بودن دستمزد نیروی انسانی یا اکثریت برندهای مطرح دنیا، کارخانه های تولیدی خود را در این شهر ایجاد کرده‌اند.

شهر هانوی یکی از مهمترین مراکز تولید کیف و کفش و البسه دنیا می باشد. با سفر به هانوی می توانید از مزایای خرید ارزان برندهای مطرح دنیا در مکراکز خریدش بهره مند شوید.

هالونگ بی میراث ثبت شده در یونسکو از کشور ویتنام

هالونگ بی

یکی از میراث فرهنگی یونسکو و جاذبه طبیعی ویتنام می باشد. این منطقه شامل رودخانه با جنگل های زیبای اطراف آن می باشد. قایق سواری در رودخانه و دیدن تخته سنگ های بیرون آمده از آب برای گردشگران این منطقه بسیار مهیج است.

تونل های کوچی بقایای جنگ ویتنام

تونل های کوچی بقایای جنگ

این تونل ها یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری کشور ویتنام به شمار می‌آیند. سربازان و مردم ویتنام در زمان جنگ از این تونل ها برای مخفی شدن و محل زندگی و یا سنگر استفاده می کردند.

این تونل ها شامل شبکه به هم پیوسته از تونل های زیرزمینی هستند که تمامی امکانات برای اختفاء در دراز مدت را دارا می باشند.

غار سون دونگ ویتنام

غار سون دونگ ویتنام

این غار در منطقه هالونگ بی قرار گرفته و بزرگترین غار در کشور ویتنام است. اکثر گردشگران به ویتنام می آیند تا از این غار دیدن کنند این غار آهکی دارای ساختار استالا گمیتی بسیار زیبا می باشد که در بزرگی غار بسیار محسوس است.

بالا