How Can We Help?

راهنمای سفر به فرانسه

فرانسه متنوع ترین و هیجان انگیز ترین کشور اروپا برای گردشگری و کشف کردن است. زیبایی های ملایم در این کشور در کنار بازی نورها، یکنواختی زندگی روزمره را به جذابیتی استثنایی و بی مثال تبدیل کرده است.

در اینجا گردشگران و مسافران تور فرانسه با ترکیبی از زیبایی ها و مناظر طبیعی و سازه های خاص ساخته شده توسط دست بشر پذیرایی می شوند، که در هیچ جای دیگر اروپا نمی توان آنها را بیابید.

جنگل های با شکوه، سواحل بی انتها، دره های زثژرف و مرتفع ترین رشته کوه های اروپا فرانسه را از سر تا پا همچون یک دخترک زیبا آراسته اند. هر گردشگری به راحتی در این کشور می تواند ترکیبی بی نظیر از عجایب معماری و هنری را کشف کند.

کلیسا های قد برافراشته، کاخ های ویلایی مزین به لوستر های فاخر، موزه هایی که مملو از سمبل های فرهنگی دنیای غرب هستند از مهمترین جاذبه های توریستی فرانسه بحساب می آید.

نمادهای شهر پاریس موزه لوور برج ایفل و آسمانخراش های پاریس در فرانسه
پاریس، پایتخت فرهنگی اروپا در فرانسه است

پاریس تنها پایتخت کشور فرانسه نیست بلکه شهری اس که برای قرن ها همانند فانوس دریایی هدایت گر فرهنگ و هنر در اروپا بوده است.

این شهر بعنوان پایتخت هنر، مد، غذا، ادبیات و ایده های جهان و سمبل همه ی خوبی های است که تمدن بشری توانسته است به ارمغان بیاورد. شهر پاریس در فرانسه دارای بلوار های فراوان، دکه های فروش، بوتیک های شیک و گالری های هنری در سطح جهانی است.

در پاریس فرانسه شما می توانید به همراه یک منتقد در یک کافه کنار خیابان نوشیدنی بنوشید سپس در یک نمایشگاه نقاشی امپرسیونیست در یک پارک قدم بگذارید.

نمای نزدیک برج ایفل و محوطه اطراف آن در پاریس، پایتخت فرهنگی اروپا در فرانسه است

از کلیسای نوتردام بالا روید و مدتی را در کنار ناودان آن سپری کنید. رودخانه سن را با قایق بپیماید و سپس به بالای برج ایفل که معروفترین نماد فرانسه می باشد صعود کنید. در خیابان شانزه لیزه که در دنیا زبانزد عام و خاص است گشت بزنید و سپس از بزرگترین موزه دنیا بنام موزه لوور و کاخ ورسای بازدید کنید و حتما مقداری انرژی برای سپری کردن شب در رومانتیک ترین شهر بنام پاریس و شهر عشاق ذخیره کنید.

مطالب مرتبط درمورد سفر به اروپا

ویزا چیست؟

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن نوع A

ویزای شینگن نوع B

ویزای شینگن نوع C

ویزای شینگن نوع D

ویزای شینگن اعتبار محدود منطقه‌ای یا نوع LTV

بالا