پنانگ

مناطق ساحلی محلی، دنیای افسونگر قدیم و فرهنگ رنگارنگ همگی باعث شده که پنانگ خواستنی شود.

جزیره ای بهشتی سراسر در شکوفه ، بدرستیکه این جزیره بنام مروارید شرق معروف شده است.

یکی از معروفترین مقصد های توریستی در مالزی جزیره پنانگ است. خطوط ساحلی شمال پنانگ با ماسه های طلایی گران قیمت و آبهای درخشان منطقه ای زیبا برای گذراندن تعطیلات برای گردشگران خارجی و داخلی می باشد.

باتو فرینقی معروفترین ساحل پنانگ دارای زنجیره ای از هتلها و مناطق تفریحی می باشد. حمام آفتاب بگیرید یا در ساحل استراحت کنید و از هیجانات آبی و کشتی سواری آناناس و یا کانو سواری و جت اسکی لذت ببرید.

در زمان غروب آفتاب ساحل باتو فرینقی با کارناوال که شبیه بازار رو باز است زنده می شود. در این محل عتیقه جات و سوغاتی های فریبنده فروخته می شود.

تاجونگ بانگاه یکی دیگر از سواحل تفریحی لوکس برای داشتن تعطیلات آرامش بخش در پنانگ می باشد. خصوصیات جذاب این ساحل ناشی از خلیج ها و پناهگاه های ساحلی بسیار دنج و صخره های عظیم و تخته سنگ های غول پیکر می باشد.

یکی دیگر از ساحل هی جزیره پنانگ تلوک باهانگ است ، ساحلی رمانتیک با هتلی لوکس مخصوص آن دسته که خلوت را دوست دارند.

برای تجربه زیبایی های پنانگ از تور شهری برای دیدن سریع مناطق خاطره انگیز استفاده کنید.

در کل اگر از زندگی روزمره خسته شده اید و بدنبال آرامش و کنار گذاشتن استرس و خستگی و راحتی منحصر به فرد هستید پنانگ بهترین مکان برای فرار از زندگی روزمره می باشد.

شما می توانید از شهر زیبای کوالالامپور بوسیله اتوبوس ، هواپیما ، قطار و یا از طریق دریا به این جزیره زیبا دسترسی داشته باشید.