انتخاب مقصد تور ارمنستان

تورهای فعال ارمنستان

کشور ارمنستان

خلاصه بررسی سفر با تور ارمنستان

سفر با تور ارمنستان شما قطعا خاص خواهد بود بطوری که کاملا شگفت زده خواهید شد.

کشوری زیبا با دیدنی‌های بسیار و فرهنگ و تاریخی که از غنای بالایی برخوردار است. شما در این کشور فرصت‌های تفریحی بسیاری دارید، از دیدن صومعه‌های باستانی ارمنستان در قلب کوهستان‌ها تا سواری روی بلندترین تله‌کابین دنیا. اما اگر اولین بار است می‌خواهید به این کشور بروید و در ذهن خود سوالاتی دارید، بهتر است جواب آن‌ها را در این نوشته دنبال کنید. در نهایت اگر باز هم سوالی در ذهنتان باقی ماند، آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ارمنستان

ارمنستان از آن دست کشورهایی نیست که در رادار سفر خیلی‌ها باشد، به همین خاطر جاذبه‌هایش کسانی را که اولین بار است به آن جا سفر می‌کنند، حیرت زده خواهد کرد.

کشوری با تاریخ غنی و پر اتفاق که از نظر طبیعی نیز زیبایی‌های متعددی دارد. مردم خون گرفت و غذاهای خوشمزه‌اش در کنار ارزانی سفر به این کشور و کم بودن هزینه‌ها در آن، از ارمنستان جایی ویژه برای سفر می‌سازد.

اگر بخواهیم خیلی کوتاه از تاریخ این کشور بگوییم باید خیلی خلاصه به چند اتفاق مهم اشاره کنیم؛ نبرد با امپراطوری روم در سال ۶۲ میلادی، حمله به بیزانتین در سال ۱۱۴۵ میلادی، از دست دادن بخشی از کشورشان در نبرد با ترکیه، زیر سلطه شوروی قرار گرفتن و سپس مستقل شدند.

 

به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید؟

ما 7 روز هفته و 24 ساعته در کنارتان هستیم. کافیه که با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی و به هدفتون نزدیک کنیم.

راه های ارتباطی با ما

تلفن تماس: ۰۲۱-۴۱۲۷۵ و ۸۸۵۳۷۹۴۹-۰۲۱
پست الکترونیکی: info@chakavaktravel.com

پشتیبانی فوق العاده

مطمئن باشید که با پشتیبانی فوق العاده ما، آرامش سفر بر بال چکاوک را تجربه می کنید.

بیش از

40.000 ایرلاین

بیش از

90.000 هزار هتل

کمترین

نرخ

بیشترین

سود
بالا